O nas
Monika i Tomek WarszawaMonika i Tomek Warszawa

Wbrew nazwisku jesteśmy rodowitymi łodzianami ;) Pasjonujemy się kynologią, zwłaszcza łowiecką. Obydwoje jesteśmy członkami Polskiego Związku Łowieckiego i Komisji Kynologicznej przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Łodzi, gdzie zajmujemy się m.in. organizacją prób i konkursów pracy psów myśliwskich.
Wielokrotnie pełniliśmy rolę instruktorów na organizowanych przez "JB - szkołę przewodników psów" obozach szkoleniowych tropowców i retrieverów. Odkąd szkoła zrezygnowała z prowadzenia szkoleń psów myśliwskich kontynuujemy tę działalność pod własnym szyldem.

W codziennym życiu i polowaniach towarzyszyli nam jamnik szorstkowłosy Szort i gończy polski Fantazja a obecnie jamnik szorstkowłosy Yaris i gończy polski Rebelia pracujące jako dzikarze, tropowce i płochacze. Psy startowały wielokrotnie w konkursach pracy psów myśliwskich i posiadają certyfikaty użytkowości. Czasami można je też spotkać na wystawowych ringach, gdzie zdobyły tytuły Championów Polski.

Gdy zaczęliśmy szkolić psy okazało się, że wcale nie jest łatwo zgromadzić potrzebne akcesoria. Skoro udało nam się odnaleźć ludzi i firmy produkujące przydatne sprzęty, postanowiliśmy ułatwić zadanie innym psiarzom. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom miłośników aktywnego spędzania czasu z czworonożnymi przyjaciółmi, założyliśmy sklep internetowy PsiaPasja.pl


NASZE KWALIFIKACJE:

TOMEK
- po ukończeniu specjalnego kursu i zdaniu egzaminu uzyskał uprawnienia Instruktora Kynologicznego PZŁ. Z wykształcenia jest fotografem, co wykorzystuje podczas oferowanych przez Psią Pasję sesji fotograficznych psów.


MONIKA - z wykształcenia jest biologiem, co niewątpliwie ułatwia zrozumienie naturalnych potrzeb i zachowań zwierząt. W roku 2011 ukończyła kurs i zdała egzamin asystencki w Związku Kynologicznym w Polsce (specjalność: praca psów myśliwskich). Od tej pory jako asystent wspomaga sędziów przy ocenie psów na konkursach pracy i pod ich pieczą wzbogaca swoją wiedzę i doświadczenie.
Drugi jej fach to grafika komputerowa oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Doświadczenia z tej dziedziny wykorzystuje również na niwie kynologicznej, wykonując m.in. kalendarze z psami, gadżety dla psiarzy (np. zakładki do książek, naklejki) czy oprawę imprez kynologicznych (dyplomy, teczki, zaproszenia, znaczki okolicznościowe itp.).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl