Acme ALPHA - najlepszy gwizdek świata 0
Acme ALPHA - najlepszy gwizdek świata

Światowy lider w produkcji profesjonalnych gwizdków, brytyjska firma Acme, wprowadziła na rynek nowe modele gwizdków dla psów - Acme ALPHA. Są one oferowane w dwóch liniach - 211,5 oraz 210,5. Każdy z modeli dostępny jest w kilku kolorach. Od dotychczasowych modeli różnią się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim częstotliwością dźwięku.

CZTERY LATA PRACY

Acme ALPHA opracowywane były we współpracy z najlepszymi trenerami, a proces ich tworzenia zajął 4 lata i obejmował szeroko zakrojone badania, by stworzyć jak najlepszy gwizdek.

ŁATWIEJSZE UŻYWANIE I WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI

Acme ALPHA swojej konstrukcji zawierają opatentowane komory dźwiękowe, które zapewniają bardziej efektywne wykorzystanie powietrza. Oznacza to jaśniejszy dźwięk ułatwiający przewodnikowi wydawanie komend, a psu ich rozumienie, zarówno przy pracy w bliskiej, jak i dużej odległości.
Nowa budowa gwizdka ułatwia wdmuchiwanie powietrza, co zapewnia większą elastyczność w zakresie zmiany oddechu i indywidualnego doboru komend dźwiękowych. Gwizdek jest łatwiejszy w użyciu, dzięki czemu można z jego pomocą uzyskać większą różnorodność dźwięków i stylu gwizdania, a co za tym idzie skutecznie komunikować się z psem i zachować nad nim kontrolę.

Według deklaracji producenta, ALPHA to najskuteczniejszy gwizdek, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany. Częstotliwość generowanego dźwięku jest skoncentrowana w środkowym zakresie słyszalności psa, co umożliwia psu bardziej wyraźne słyszenie gwizdka.

CICHA PRACA W MAŁYCH ODLEGŁOŚCIACH

Konstrukcja gwizdka zmniejszająca utratę wdmuchiwanego powietrza, nie tylko ułatwia używanie gwizdka, ale dodatkowo pozwala uzyskać cichsze brzmienie podczas pracy z psem w bliskiej odległości. Wystarczy lekkie dmuchnięcie, by uzyskać wysokiej jakości dźwięk, umożliwiający wydawanie poleceń tak cicho, że są one prawie niesłyszalne dla ludzi (a słyszalne dla psa).

WIĘKSZY ZASIĘG

Gwizdki serii ALPHA mają niską częstotliwość dźwięku (model 210,5 - 5900 Hz; model 211,5 - 4850 Hz).
Dzięki obniżeniu częstotliwości, zapewniającej lepszą propagację dźwięku w terenie, ALPHA daje możliwość pracy z psem w jeszcze większej odległości niż dotychczas (zasięg pracy został zwiększony o 17%). Gwizdek ma ostrzejszy dźwięk i jest o 8% głośniejszy, co ułatwia psu zrozumienie komend.

ERGONOMIA i ESTETYKA

Producent zadbał również o ergonomię gwizdka. Wygodny ustnik zapewnia komfort użytkowania, a dodane na powierzchni gwizdka miękkie wypustki ułatwiają trzymanie go w dłoni w każdych warunkach atmosferycznych.
Połączenie różnych rodzajów tworzywa nadaje gwizdkom niebanalny i estetyczny wygląd. Gwizdki dostępne są w 10 wersjach kolorystycznych.

 

Gwizdek zapowiada się bardzo obiecująco. Znajdziecie go w naszym sklepie >>>
Pamiętajcie jednak, że żaden gwizdek nie jest magiczny i nie sprawi, że pies w cudowny sposób, bez przygotowania, zacznie rozumieć i respektować wydawane nim polecenia. Nad tym trzeba trochę popracować. Ale praca ta może zaowocować tym, że będziecie mieć "zaczarowany gwizdek".

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl